O nas
O nas

W&W Transport Walerij Fiałkowski to firma  założona w 2008 roku. Od początku swojego istnienia firma zajmowała się transportem drogowym, początkowo na terenie kraju, później swoim działaniem objęła obszar  Europy zachodniej.

Na przestrzeni ponad 12 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które stanowi dziś gwarancję wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług przewozowych. Obecnie W&W Transport  to firma posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe ludzi gotowych do podjęcia każdego zadania logistycznego.

O nas
O nas

Gwarantujemy rzetelne i terminowo wykonane usługi oraz zapewniamy, że nowoczesny tabor i kultura osobista pracowników pomogą dodatkowo budować pozytywny wizerunek Państwa firmy w oczach kontrahentów. Naszym celem jest zadowolenie klientów oraz wzmocnienie pozycji rynkowej firmy dzięki wysokiemu standardowi usług w korzystnej relacji jakości do ceny.

Wiemy, jak wiele w transporcie drogowym zależy od kierowców. Dlatego w naszej firmie pracują osoby doświadczone, profesjonalnie traktujące powierzone zadania - dotrzymują wyznaczonych terminów i dbają o bezpieczne dostarczenie powierzonych im ładunków. Wszyscy kierowcy przechodzą wewnętrzne szkolenia z techniki i ekonomiczności jazdy, przepisów prawa transportowego oraz przewozu materiałów niebezpiecznych.

O nas

Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę, wówczas możemy dokonać inwestycji w dedykowane zestawy, spełniające specjalistyczne wymogi danego klienta.