Nasze usługi

Transport krajowy

Transport krajowy

W zakresie naszych usług, znajdą Państwo ofertę, realizowaną na terenie naszego kraju. Działamy na wielu płaszczyznach, dostosowując się do Państwa potrzeb. W swych realizacjach jesteśmy niezawodni. To, co nas wyróżnia, to rzetelność i terminowość świadczonych usług.

Od 2008 roku świadczymy usługi, które prowadzone są na najwyższym poziomie. Tradycja i doświadczenie są dla nas źródłem inspiracji a także gwarancją bezpieczeństwa oraz pełnego profesjonalizmu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Korzystając z naszych usług, w zakresie transportu krajowego, mają Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, jest dla nas bardzo cenne. Z każdej podjętej realizacji, wywiązujemy się najlepiej jak tylko potrafimy. Wiemy, że ważny dla Państwa jest czas realizacji, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam zadanie. W naszej ofercie znajdą Państwo ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości 20 m3.

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy

W&W Transport to firma oferująca profesjonalny transport międzynarodowy do Szwajcarii, jak również ze Szwajcarii do Polski. Usługi w tym zakresie oferujemy od 2008 roku i stanowią one naszą specjalizację. Około 99% transportu oraz spedycji realizujemy pomiędzy tymi dwoma krajami. Transportujemy zarówno ładunki standardowe, palety, jak również ładunki objętościowe.Zajmujemy się zarówno organizacją transportów dedykowanych jak i przewozów drobnicowych.Transport dedykowany skierowany jest do Klientów, dla których priorytetem jest jak najszybszy czas dostawy do odbiorcy. Każdy taki transport ekspresowy odbywa się w systemie door-to-door (bez przeładunków).Przewozy drobnicowe ułatwiają odbiór mniejszych ilości towaru (od paczek do kilku palet) co pozwala na optymalizację kosztów przy zachowaniu wcześniej ustalonych terminów dostaw. Obsługujemy wszystkie miejscowości w Polsce i Szwajcarii.

Magazynowanie

Magazynowanie

Świadczymy pełny zakres usług związanych z magazynowaniem – załadunek, rozładunek, sprawdzanie ilości towaru jak również dystrybucję przesyłek. W naszych magazynach dysponujemy powierzchnią 3000 m3, dlatego każdy znajdzie u nas najlepsze rozwiązanie. Dzięki świetnej logistyce jesteśmy otwarci zarówno dla dużych korporacji, jak i dla małych przedsiębiorstw. Oferujemy magazynowanie któtko- i długoterminowe. Gwarantujemy błyskawiczne odbiory ładunków na terenie województwa opolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz wielkopolskiego. Lokalizacja magazynów: Poznań, Łódź, Nowy Świętów, Strzelce Opolskie oraz Gottmadingen (Niemcy).Naszym atutem jest elastyczny czas pracy magazynów, w razie potrzeby nawet w weekendy. Obsługujemy naszych Klientów na najwyższym poziomie, dopasowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.

Obsługa celna

Obsługa celna

Naszym Klientom oferujemy pomoc w realizacji formalności celnych związanych z transportem do i z krajów niebędących członkami UE (transport Szwajcaria oraz Europa Wschodnia). Wszystkie usługi celne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi oraz wspólnotowymi. Pomagamy w załatwianiu EX, T1 i T2 - współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi agencjami celnymi.